מכונות מזון

אם יש דבר שארגונים רוצים הכי הרבה זה ייעול, יש לנו מכונות מזון ניתן להשיג את זה על ידי מערכת שעובדת נכון, עובדים שמבזבזים פחות זמן על אוכל עובדים יותר, מכונות מזון מייצרות אוכל במהירות, תורים קצרים יותר והאוכל מגוון, כל עובד יכול להנות מאוכל טרי ומבחר של מאכלים שבא לו, בכל שלב של היום ניתן לגשת למכונות ולקחת אוכל טרי, הנמצא בקירור, שזה שונה מקייטרינג שמגיש אוכל בשעה מסויימת, הפתרון הנכון לארגון הרוצה לספק אוכל לעובדים ולאורחים שלו.


תוכלו לספק מזון מסוגים שונים, רמת המכונות היום ברמה מאוד גבוהה, ישנם שני סוגים של מכונות מזון אוטומטיות, מכונות המאכסנות מזון בקירור כמו סנדוויצ’ים, חטיפים ועוד, ישנם מדפים במכונה עם סנדוויצ’ים עם ממרחים שונים וניתן לבחור את הרצוי על ידי לחיצה, זה מתאים לתזונה של כל שעות היום כי זה מורכב מגבינות, חביתות וגם סוגי בשר, מכונה מסוג נוסף, מכינה שמייצרת מזון חם כמו פופקורן, נקניקיות ועוד, במהלך היום ניתן לקחת אוכל חם שמוכן במהלך היום, כך שאם נשלב בין שני סוגי המכונות, נציע להשתמש בראשונה בבוקר ובערב ובסוג השני בצהריים.
 

לגלריית מכונות מזון 

 

ההתקדמות של מכונות המזון האוטומטיות מביאה  לנו גם מכונות מסוגים שונים שמספקים סוגי אוכל רבים יותר, תוכלו למצוא מכונת שמציעה גלידה, חטיפים מלוחים ומתוקים, שוקולד, ממתקים ועוד.
המכונות מזון השניות יותר בשימוש יד אדם, הכנת אוכל חם מהיר, פלאפל, תירס, סוכר מתוק, נקניקיות, המבורגרים אישים ועוד הרבה דברים טובים שמתחממים מהר ולאחר כמה דקות כבר על הצלחת.
מי שמחפש פתרון מהיר להאכלת עובדים, אורחים או לפתוח דוכן באיזה יריד אחת המכונות האלה יכולה להיות עבורו פתרון מאוד יעיל וטעים.
 

מי שקרא את המאמר התעניין גם במכונת פלאפל
תקראו גם על מכונות אוטומטיות

03-6835874

050-5720244